Založ si blog

7 vecí, ktoré ženy chcú

Po prečítaní tohto článku budete odborníkmi na ženy. Skôr, ako naň kliknete, sa zamyslite nad tým, či o to skutočne stojíte. Lebo ak im raz budete rozumieť, už vám neostane žiaden priestor na výhovorky!

1) KOMPLIMENTY
Keď vám poviem, že pravdepodobnosť, že budete mať sex, exponenciálne rastie po tom, čo žene zložíte kompliment, asi to pôjdete rovno skúsiť. Odporúčam na manželkách a frajerkách – šéfky, policajtky a panie v trafikách nebývajú také povoľné.

Spomínam si, ako mi pred rokmi chlap, s ktorým som sa náhodou vyspala, lebo mi predčítaval nový zákon o kybernetickej bezpečnosti (nesúďte moje fetiše) povedal nadránom: „Nemôžem sa ťa prestať dotýkať“. Myslím si, že žena nepotrebuje viac na to, aby vám dovolila strčiť jej do análu niečo veľkosti priemerného balkažánu.

2) GESTÁ
Viete ktoré. Tie malé, čo vyzerajú veľko. Tie, ktoré muži nevedia, že vlastne robia. Napríklad sladkosti. Viete, aký signál dávate v skutočnosti žene, ktorej kúpite niečo sladké? Hovorí to: „Miláčik, kľudne ďalej žer, ľúbim tvoje faldy.“ A žena je málokedy vďačnejšia, ako vo chvíli, keď pochopí, že chlapovi vedľa nej viac záleží na jej psychickom zdraví ako na kalóriách.

Skúste sa niekedy ráno zobudiť skôr ako vaša žena a keď otvorí oči, povedzte jej, že ste každé ráno pyšný, že vedľa nej môžete ležať. Ja som mala frajerku. Aj som jej to povedala. Aj som potom tri hodiny meškala do práce, lebo odmietala odísť tvárou z môjho lona.

3) SEX
Veľa. Dlho. Tvrdo.
Všetky to chceme.
Bez výnimky.
Fulltime.

4) JEDLO
Môžeš mať veľkého vtáka, veľa peňazí a číslo na Eda Sheerana. Ale vždy ťa v boji o ženu porazí chlap, ktorý vie variť. Ženy sú večne hladné. A večne nervózne. Zvýšená hladina cukru je to jediné, čo ich robí znesiteľnými. Existuje pár vecí, ktoré by mal mať doma každý muž, ak chce v šťastnom zväzku nažívať s človekom vlastniacim vaječníky: čokoláda, sladké víno, zmrzlina, nutella, šľahačka a ľadová káva. A ešte jedna dobrá rada pre mužov: Správajte sa k žene ako k jedlu! Ovoniavajte, vzdychaje, olizujte, občas zľahka kusnite… a hlavne hovorte veci ako: „Mňam, v živote som nemal v ústach nič lepšie“.

5) CONTENT
Irituje ťa, že by si tvoja frajerka chcela furt vypisovať? Lebo ty máš kopu roboty a musíš sa sústrediť? Chápem. Ale ona má spoločenské povinnosti! Musí ukazovať screenshoty svojim kamoškám. Že nejaký frajer existuje dokazujú len tri veci: párové kostýmy na Halloween, cucfleky a screenshot!

Ženy zdieľajú nepomerne viac ako muži. Dôvody sú dva – na jednej strane sa chcú pochváliť, koho to ulovili (ak si ťa tvoja frajerka nedáva na Instagram, tak si škaredý) a na strane druhej chcú povedať všetkým chlapom, s ktorým to doteraz mali rozbehnuté, že už nemusia volať. Starosti si rob až vtedy, keď zdieľať prestane. Lebo vtedy už zdieľa s niekým, o kom by nikto nemal vedieť.

6) ZÁUJEM
Láska umiera na nedostatok záujmu. Ženy nepodvádzajú kvôli jebačke. Chcú jebať a chcú jebať veľa, ale len s niekým, vedľa koho sa im dobre spí. A tým niekým môžeš byť aj ty, ak si budeš pamätať týchto pár viet:
,,Ako sa má ____ ?“ (doplň meno jej najlepšej kamošky)
,,Čo si myslíš o ____ ?“ (doplň tému, o ktorej sa dá diskutovať dlhšie ako dve minúty)
,,Chceš ísť so mnou ____ ?“ (doplň hocičo, ona pôjde rada)

Pýtať sa frajerky na jej kamarátku je vynikajúci strategický ťah. Stačí raz za dva týždne spomenúť, že viete, ako sa tá žena, ktorá jej dáva rozumy, volá. Ona jej potom povie „ten môj sa na teba pýtal“, čo v kamarátkinom egu vytvorí dojem, že ju má muž rád a tak nemá dôvod na neho kydať.

Spýtať sa ženy na názor v niečom, v čom nemusí byť nevyhnutne odborníčka, značí, že muž dôveruje jej mentálnej kapacite. Žena nadobudne fiktívny dojem, že s ňou zdieľa svoje záujmy a že je jej názor dôležitý. Aj keby šlo o výber banky a ona by povedala, že ČSOB, „lebo je tam pekná sovička“.

Veta „Chceš ísť so mnou“ v sebe skrýva akúsi majetníckosť. A tá ženám viac než vyhovuje. Ak sa muž spýta, či s ním žena niekam chce ísť, znamená to, že je pripravený prezentovať ju v sociálnej skupine, do ktorej patrí. Ak ste s ním 5 rokov a nezúčastnili ste sa žiadnej primitívnej rodinnej oslavy, kde sa odpovedá na otázky o deťoch a svadbách, tak žiadne deti a svadba nebudú.

7) RUKY
ŽENY MILUJÚ RUKY! To je prvá informácia, ktorú by ste mali dostať. Mužské ruky, akékoľvek, sú pre ženu osobným vlastníctvom. Skôr, ako si nájdeš frajerku, skús si týždeň používať len jednu ruku. Pretože tou druhou, ju máš hladkať, škrabkať, objímať, prstovať, plieskať, stláčať, škrtiť, škrabkať… Všetko, pri čom bude mať pocit, že ju túžite vlastniť, spôsobí, že nebude chcieť patriť nikomu inému.

Ženy nie sú také komplikované. Chcú iba všetko. Niet čomu nerozumieť.
Tak dnes svoju spolubývajúcu vybúchaj ako diaľničnú kurvu, hovor jej pri tom, že je to žena tvojho života a keď to skončí, dovoľ jej zjesť pizzu v posteli.
Ak si ju odfotí na Instagram s #MDŽ, úlohu si zvládol.

Všetky sa dnes úťastníme súťaže Ktorá má najlepšieho muža? a chceme vyhrať!
Ja som sa ráno toho môjho spýtala – za tónov Dočolomanského z JBL-ka – či ma ľúbi viac ako včera a menej ako zajtra.
,,Ľúbim ťa tak ako vždy. Navždy,“ uškrnul sa a pleskol ma po zadku.
#VyhralaSom

Čo sa ti snívalo?

01.12.2023

Zobudila som sa s krikom a celá prepotená. Snažila som sa poriadne nadýchnuť, ale nešlo to. Bolo to ako keď zjete niečo suché a nemáte poruke vodu. Nedá sa to preglgnúť a zostane to zaseknuté kdesi v hltane. Zobudil si sa tiež. Ako vždy, keď mám zlý sen. Zasvietil si malú nočnú lampu a pohladkal ma po chrbte. Nič si sa nepýtal, len si mi podal fľašu s vodou a držal ma [...]

Nemôžem sa hnevať

27.11.2023

Povedal si, že ma budeš mať rád aj keby sa ukázalo, že som chlap. Povedal si, že ma budeš ľúbiť navždy, lebo vraj tak by to urobil každý. Prešla som za tebou pešo pol Zemegule stretávala cestou líšky, baobaby a aj ruže, rozprávala som ti o tom uprostred noci ale ty si mi do toho nečakane skočil. Vraj – prepáč, dievča, nechcel som, aby boli moje slová [...]

Nebezpečná hra

25.11.2023

Rád sa hrám. Na niekoho, aj s niekým. Je mi jedno, že som už dospelý, hranie tvorí jadro mojej osobnosti. Je mi jedno, či je to roleplay, spoločenské hry, video hry alebo šport. Mám pocit, že keď sa hrám, som zrazu akýsi múdrejší, uvoľnenejší a menej sám. Nie, že by som mal problém byť sám. Ja som sám väčšinu života a vlastne si to dosť užívam. Ale vo [...]

COP28 Harrisová

USA prispejú do zeleného fondu tromi miliardami, pápež žiada progres

02.12.2023 12:53

Spojené štáty chcú v boji s otepľovaním Zeme presadiť aj zníženie emisií metánu, ktorý je škodlivý pre klímu.

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok.

SaS kritizuje Šutaja Eštoka za predĺženie kontrol Poľskom, ten to nekomentuje

02.12.2023 12:41

Minister sa ukazuje ako neschopný minister nielen na Slovensku, ale aj v očiach našich susedov, uviedol Richard Sulík.

SR Banská Bystrica Donovaly Počasie Sneh BBX

Donovaly a Príslop sú pre kamióny uzatvorené, SHMÚ varuje pred poľadovicou

02.12.2023 11:02, aktualizované: 11:33

Horský priechod Dobšiná je zase uzavretý pre autá nad 3,5 tony.

Tomáš Belko

Slovensko v pozore. Polícia pátra po štvorročnom chlapčekovi a prosí o pomoc

02.12.2023 10:31

Nezvestný Tomáš Belko je vysoký asi 100 cm, má chudú postavu, krátke hnedé vlasy.

kontroverza

Ľudia, čo sa pohoršujú, by sa mali polepšiť😎 Píšem beletriu, nie literatúru faktu. So shut the fuck up 🫦

Štatistiky blogu

Počet článkov: 300
Celková čítanosť: 860925x
Priemerná čítanosť článkov: 2870x

Autor blogu

Odkazy