Založ si blog

Hádaj, s kým spíš

Zuby si čistím sódou bikarbónou a vytlačeným citrónom. Na Modrom koníkovi písali, že tak váš frajer nezistí, že fajčíte. Podľa mňa môj frajer nemôže byť až taký idiot. Hoci… je pravda, že si doteraz myslí, že nepoužívam make up. Každé ráno vstávam o hodinu skôr ako on. Mám štyri odtiene tekutého make upu a dva druhy púdru. Trvá mi dvadsaťosem minút, kým sa nalíčim tak, aby to vyzeralo, že mám dokonalú pleť.

Nosím domov kopu zdravého jedla. Lebo na Instagrame vyzerá oblanšírovaná brokolica strašne luxusne. Nezdravé jedlo žeriem vonku. Keď ma nevidí a nemôže to hodnotiť. Občas na ňom pozorujem, ako sa zadíva neveriacky do tej chladničky a nad jeho hlavou sa urobí bublina s textom: „Ako môže mať takú riť, keď furt žerie len burinu?“. Môj právny zástupca mi zakázal odpovedať na sugestívne otázky bez jeho prítomnosti.

Tvárim sa, že som nad vecou, keď mu pípne telefón. Mám prelustrované všetky jeho kontakty, maily, sociálne siete, galériu, aj priečinky na ploche s názvom „zmluvy“. Nikdy v živote by som to, samozrejme, nepriznala a otvorene odsudzujem všetky, ktoré lozia fajerom do mobilov. Musím usúdiť, že je to skutočne inteligentný chlap. Nezanecháva žiadne stopy. Všetky tie kurvy, ktoré mu vypisujú, poctivo maže a hrá to na „chalanov, čo chcú ísť hrať hokej“. To je asi dačo také, ako keď ja poviem, že idem na drink a zabudnem dodať, že s chlapom, čo ma dva roky jebával, keď mi bývalí frajeri nestačili.

Raz mi povedal, že by zistil, keby žena predstierala orgazmus. Toto je jeden z mojich obľúbených mužských sebaklamov. Hneď na druhom mieste je ich predstava, že čím rýchlejšie nám budú drhnúť klitoris, tým skôr im ostriekame pol spálne a závesy, ktoré kúpila ich bývalka. A keďže vychovávať chceme skôr to, čo vychádza z nás, než to, čo vchádza dnu, rezignujeme pomerne skoro a ako pravé dámy sa trošku povlníme a keď zaspí, tak sa hore zadkom pod perinou dokončíme samé na predstave, ako nám Owen Gray przní všetky telesné otvory.

Som presvedčená, že každá žena snívala už o kadi plnej zázračného vláčneho balzamu, do ktorej vojde a keď z nej vyjde, od pása nadol bude lysá. Navždy. Tie psychotické kúpeľňové kreácie, keď sa snažím oholiť si šušku, by žiaden muž vidieť nemal. Mám nohu v polohe, ktorú by mi závidel aj Osho, faldy na bruchu mi podopierajú bicepsy a z akejsi zvláštnej príčiny mám pri tom vyplazený jazyk. Je to aspoň také nedôstojné, ako ten večer, keď ja podstúpim túto tortúru a on ide spať, lebo „ráno skoro vstáva“. Väčšinou mu len poprajem dobrú noc, počkám, kým zaspí a… šak viete. Ja. Pivnica. Owen. Pasce na myši namiesto bradavkových klipsní…

Nad týmto všetkým som premýšľala, kým sa vrátil z kúpeľne. Ľahol si naspäť do postele a pritúlil sa. Voňal rozospato, horúco a krásne.
,,Ako si sa vyspala?“ usmial sa do mojej PredHodinouNalíčenej tváre.
,,Perfektne,“ vystrela som k nemu ruku so Chanelom na zápästí, o ktorom si dodnes myslí, že je to moje prirodzené pižmo.

Nie som autentická. Nikdy nebudem. Pretože keby som bola, tak by na mne nemal čo milovať. To tajomstvo, ktoré ma robí takou, aká sa mu páčim. Milujem a manipulujem. Dostávam ho tam, kam chcem. Lebo zmysly klamú.
,,Ja si ťa vôbec nezaslúžim,“ vzdychol, keď mi do vlasov spadol prvý lúč slnka a všetko okolo sa rozsvietilo na ryšavo.
,,Ale ja teba áno,“ usmiala som sa a sociopat v mojom vnútri sa práve urobil.

Čo sa ti snívalo?

01.12.2023

Zobudila som sa s krikom a celá prepotená. Snažila som sa poriadne nadýchnuť, ale nešlo to. Bolo to ako keď zjete niečo suché a nemáte poruke vodu. Nedá sa to preglgnúť a zostane to zaseknuté kdesi v hltane. Zobudil si sa tiež. Ako vždy, keď mám zlý sen. Zasvietil si malú nočnú lampu a pohladkal ma po chrbte. Nič si sa nepýtal, len si mi podal fľašu s vodou a držal ma [...]

Nemôžem sa hnevať

27.11.2023

Povedal si, že ma budeš mať rád aj keby sa ukázalo, že som chlap. Povedal si, že ma budeš ľúbiť navždy, lebo vraj tak by to urobil každý. Prešla som za tebou pešo pol Zemegule stretávala cestou líšky, baobaby a aj ruže, rozprávala som ti o tom uprostred noci ale ty si mi do toho nečakane skočil. Vraj – prepáč, dievča, nechcel som, aby boli moje slová [...]

Nebezpečná hra

25.11.2023

Rád sa hrám. Na niekoho, aj s niekým. Je mi jedno, že som už dospelý, hranie tvorí jadro mojej osobnosti. Je mi jedno, či je to roleplay, spoločenské hry, video hry alebo šport. Mám pocit, že keď sa hrám, som zrazu akýsi múdrejší, uvoľnenejší a menej sám. Nie, že by som mal problém byť sám. Ja som sám väčšinu života a vlastne si to dosť užívam. Ale vo [...]

COP28 Harrisová

USA prispejú do zeleného fondu tromi miliardami, pápež žiada progres

02.12.2023 12:53

Spojené štáty chcú v boji s otepľovaním Zeme presadiť aj zníženie emisií metánu, ktorý je škodlivý pre klímu.

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok.

SaS kritizuje Šutaja Eštoka za predĺženie kontrol Poľskom, ten to nekomentuje

02.12.2023 12:41

Minister sa ukazuje ako neschopný minister nielen na Slovensku, ale aj v očiach našich susedov, uviedol Richard Sulík.

SR Banská Bystrica Donovaly Počasie Sneh BBX

Donovaly a Príslop sú pre kamióny uzatvorené, SHMÚ varuje pred poľadovicou

02.12.2023 11:02, aktualizované: 11:33

Horský priechod Dobšiná je zase uzavretý pre autá nad 3,5 tony.

Tomáš Belko

Slovensko v pozore. Polícia pátra po štvorročnom chlapčekovi a prosí o pomoc

02.12.2023 10:31

Nezvestný Tomáš Belko je vysoký asi 100 cm, má chudú postavu, krátke hnedé vlasy.

kontroverza

Ľudia, čo sa pohoršujú, by sa mali polepšiť😎 Píšem beletriu, nie literatúru faktu. So shut the fuck up 🫦

Štatistiky blogu

Počet článkov: 300
Celková čítanosť: 860921x
Priemerná čítanosť článkov: 2870x

Autor blogu

Odkazy