Založ si blog

Hádaj, s kým spíš

Zuby si čistím sódou bikarbónou a vytlačeným citrónom. Na Modrom koníkovi písali, že tak váš frajer nezistí, že fajčíte. Podľa mňa môj frajer nemôže byť až taký idiot. Hoci… je pravda, že si doteraz myslí, že nepoužívam make up. Každé ráno vstávam o hodinu skôr ako on. Mám štyri odtiene tekutého make upu a dva druhy púdru. Trvá mi dvadsaťosem minút, kým sa nalíčim tak, aby to vyzeralo, že mám dokonalú pleť.

Nosím domov kopu zdravého jedla. Lebo na Instagrame vyzerá oblanšírovaná brokolica strašne luxusne. Nezdravé jedlo žeriem vonku. Keď ma nevidí a nemôže to hodnotiť. Občas na ňom pozorujem, ako sa zadíva neveriacky do tej chladničky a nad jeho hlavou sa urobí bublina s textom: „Ako môže mať takú riť, keď furt žerie len burinu?“. Môj právny zástupca mi zakázal odpovedať na sugestívne otázky bez jeho prítomnosti.

Tvárim sa, že som nad vecou, keď mu pípne telefón. Mám prelustrované všetky jeho kontakty, maily, sociálne siete, galériu, aj priečinky na ploche s názvom „zmluvy“. Nikdy v živote by som to, samozrejme, nepriznala a otvorene odsudzujem všetky, ktoré lozia fajerom do mobilov. Musím usúdiť, že je to skutočne inteligentný chlap. Nezanecháva žiadne stopy. Všetky tie kurvy, ktoré mu vypisujú, poctivo maže a hrá to na „chalanov, čo chcú ísť hrať hokej“. To je asi dačo také, ako keď ja poviem, že idem na drink a zabudnem dodať, že s chlapom, čo ma dva roky jebával, keď mi bývalí frajeri nestačili.

Raz mi povedal, že by zistil, keby žena predstierala orgazmus. Toto je jeden z mojich obľúbených mužských sebaklamov. Hneď na druhom mieste je ich predstava, že čím rýchlejšie nám budú drhnúť klitoris, tým skôr im ostriekame pol spálne a závesy, ktoré kúpila ich bývalka. A keďže vychovávať chceme skôr to, čo vychádza z nás, než to, čo vchádza dnu, rezignujeme pomerne skoro a ako pravé dámy sa trošku povlníme a keď zaspí, tak sa hore zadkom pod perinou dokončíme samé na predstave, ako nám Owen Gray przní všetky telesné otvory.

Som presvedčená, že každá žena snívala už o kadi plnej zázračného vláčneho balzamu, do ktorej vojde a keď z nej vyjde, od pása nadol bude lysá. Navždy. Tie psychotické kúpeľňové kreácie, keď sa snažím oholiť si šušku, by žiaden muž vidieť nemal. Mám nohu v polohe, ktorú by mi závidel aj Osho, faldy na bruchu mi podopierajú bicepsy a z akejsi zvláštnej príčiny mám pri tom vyplazený jazyk. Je to aspoň také nedôstojné, ako ten večer, keď ja podstúpim túto tortúru a on ide spať, lebo „ráno skoro vstáva“. Väčšinou mu len poprajem dobrú noc, počkám, kým zaspí a… šak viete. Ja. Pivnica. Owen. Pasce na myši namiesto bradavkových klipsní…

Nad týmto všetkým som premýšľala, kým sa vrátil z kúpeľne. Ľahol si naspäť do postele a pritúlil sa. Voňal rozospato, horúco a krásne.
,,Ako si sa vyspala?“ usmial sa do mojej PredHodinouNalíčenej tváre.
,,Perfektne,“ vystrela som k nemu ruku so Chanelom na zápästí, o ktorom si dodnes myslí, že je to moje prirodzené pižmo.

Nie som autentická. Nikdy nebudem. Pretože keby som bola, tak by na mne nemal čo milovať. To tajomstvo, ktoré ma robí takou, aká sa mu páčim. Milujem a manipulujem. Dostávam ho tam, kam chcem. Lebo zmysly klamú.
,,Ja si ťa vôbec nezaslúžim,“ vzdychol, keď mi do vlasov spadol prvý lúč slnka a všetko okolo sa rozsvietilo na ryšavo.
,,Ale ja teba áno,“ usmiala som sa a sociopat v mojom vnútri sa práve urobil.

Bež ako o život

11.06.2024

Nerada mením svoje zvyky. Keď sa v niečom udomácnim, očakávam, že to tak zostane navždy. Či už ide o vzťahy, jedlo alebo bežecké trate. Keď som pred rokom naposledy bežala po tejto dráhe, položila som donuty na smetiak a rozlúčila sa s Filipom. Jeho žene sa nepáčilo, že chodí behať s niekým, kto má prsia, tak sa prišiel rozlúčiť. Je to valídny argument. Nebola som [...]

Sláva víťazom

14.04.2024

Dvere za posledným narušeným chudákom sa zatvorili a Timo si unavene sadol do kresla na recepcii. Bezprízorne sa díval von. Bolo tam úplné ticho, iba jemné pradenie vonnej lampy rušilo naše bezrečie. Pozerala som sa pred seba a nad čímsi premýšľala. Nespomínam si už nad čím, mala som celkom prázdnu hlavu. Nemám rada, keď sa to deje. Vadí mi to. Ak môj mozog nemá [...]

Koniec sveta

01.04.2024

Mám slabosť pre miesta, kde zastal čas. Také, kde neexistuje sentiment minulosti, ani ťažoba budúcnosti. Miesta, ktoré sú iba tu a iba teraz. Nájdete ich, keď budete kráčať naboso po mokrom piesku a zarývať sa doň pätami. Jedno také poznám. Vždy, keď tam prídem, ocitnem sa v bubline dokonalého Teraz. Nikdy tam nikto nie je, len ja a chlap, ktorý býva na útese celkom [...]

stíhačka F-16

Prvé dve stíhačky F-16 pristáli na letisku v Kuchyni

22.07.2024 20:15, aktualizované: 21:59

Slovenské stíhačky leteli z USA 9 a pol hodiny bez prestávky.

SR Kuchyňa MO systém záchytný test BAK-12  odovzdanie BAX

Nová éra nadzvukového letectva: Na Záhorie prileteli prvé dve stíhačky F-16 (otázky a odpovede)

22.07.2024 18:00

Slovensko podpísalo s USA kontrakt celkovo na štrnásť kusov F-16, zatiaľ prišli dve.

Izrael / Palestína / Západný breh Jordánu /

CNN zdokumentovala brutálny útok izraelských osadníkov na Západnom brehu Jordánu

22.07.2024 17:46

K útoku došlo niekoľko dní po tom, čo Medzinárodný súdny dvor rozhodol, že 57 rokov trvajúca okupácia palestínskych území Izraelom je nezákonná.

Yvette Cooperová, labouristi, Británia

Nová britská ministerka ruší program konzervatívcov o deportáciách migrantov

22.07.2024 17:24

Plány konzervatívcov počítali s tým, že Rwanda bude za milióny libier prijímať migrantov z rôznych krajín zadržaných po nelegálnom príchode do Británie.

kontroverza

I know the voices in my head aren’t real, but sometimes their ideas are absolutely awesome.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 321
Celková čítanosť: 952492x
Priemerná čítanosť článkov: 2967x

Autor blogu

Odkazy